تغییر زبان

کنفرانس زبان انگلیسی - فارسی  الموتمر اللغات - العربيةEnglish conference - English

شبکه های اجتماعی

اقامت

الف) اقامت دانشجویی-ویژه اتباع ایرانی

شرکت کننده که قصد استفاده از خوابگاه دانشجویی را دارند، حداکثر نیاز است تا آخر آبان 1397 نسبت به رزرو نمودن اقدام نمایند. جهت رزرو نمودن خوابگاه، نیاز است به موارد ذیل توجه گردد:

1- اسکان در خوابگاه دانشگاه شهید چمران اهواز(اسکان در اتاق های 4-6 نفره) یا مهمان سرا(اسکان در اتاق های چهار نفره) صورت می گردد.

2- جهت اسکان، نیاز است نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ اقامت(تاریخ ورود و خروج به خوابگاه) از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) بهمراه فیش واریزی ارسال گردد.

3- به ازاء هر شب اسکان، مبلغ اسکان باید به حساب دبیرخانه کنفرانس واریز گردد و تصویر فیش واریزی از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال گردد(جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس، تماس حاصل فرمایید).

4- اسکان شامل فقط سکونت بدون هیچ نوع خدمات دیگری مانند غذا و نقل و انتقال می باشد.

 

ب) اقامت غیر دانشجویی-ویژه اتباع ایرانی و غیر ایرانی

اهواز دارای مکان های اقامت متنوع می باشد که با توجه به نظر کمیته برگزاری، نمونه برگزیده هتل ها در جدول ذیل لیست گردیده است. جهت رزرو هتل، شرکت کنندگان می توانند به طور مستقیم با هتل هماهنگی نمایند.

از شرکت کنندگان و سخنرانان تقاضا می شود در صورت نیاز به هر نوع اطلاعات لازم جهت اقامت بهتر با کمیته برگزاری کنفرانس تماس برقرار نمایند.

توضیح: هتل نادری، هتل پیشنهاد شده است که محل اقامت مهمانان کنفرانس و پیشنهادی به شرکت کنندگان می باشد.

 خدمات نقل و انتقال ویژه اتباع غیر ایرانی: تمامی خدمات نقل و انتقال از فرودگاه به محل اسکان و از محل اسکان به محل برگزاری کنفرانس و بالعکس بصورت رایگان صورت می گیرد.

 نام هتل

آدرس

شماره تماس(پیش شماره061)

نادری

خیابان امام خمینی شرقی

32213081-3

32225757

هتل نادری، هتل پیشنهاد شده است که محل اقامت مهمانان کنفرانس و پیشنهادی به شرکت کنندگان می باشد.

ایران

چهارراه امام خمینی

32217200-5

پرشیا

چهارراه امام خمینی،خ 30 متری، خ سیروس

32217067-8

32217056

پارس

نزدیک فلکه شهداء

32220091-5

هدیه

کیانپارس-خ 20 غربی-جنب فروشگاه هدیه

33914551-7

باغ معین

نزدیک فلکه شهداء

32239155

نیشکر

بلوار گلستان

33430165-9

 

پ) اقامت رایگان ویژه اتباع غیر ایرانی

با توجه به حمایت و اسپانسر مراکز خارج از مجموعه دبیرخانه کنفرانس از شرکت کنندکان غیر ایرانی به جهت ورود  به کشور، شرکت کنندگان غیر ایرانی می توانند از اسکان رایگان استفاده نمایند. اسکان رایگان ویژه شرکت کنندگان غیر ایرانی با شرایط ذیل صورت می گیرد:

1- اسکان در اتاق های چهار نفره خوابگاه دانشگاه یا مهمان سرا صورت می گیرد.

2- اسکان در روز های چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه(مورخ 10، 11، 12 و 13 بهمن 1397) صورت می گردد.

3- تمامی خدمات نقل و انتقال از فرودگاه به محل اسکان و از محل اسکان به محل برگزاری کنفرانس و بالعکس بصورت رایگان صورت می گیرد.