تغییر زبان

کنفرانس زبان انگلیسی - فارسی  الموتمر اللغات - العربيةEnglish conference - English

شبکه های اجتماعی

ثبت نام و ارسال چکیده (جهت ارائه به زبان فارسی)

 

ثبت نام و ارسال چکیده (جهت ارائه به زبان فارسی)

کنفرانس با هدف بررسی مسائل جاری زبان شناسی، ادبیات، ترجمه، زبان ها و گویش های مختلف مانند فارسی، عربی، ترکی و کردی برگزار خواهد شد. از تمامی پژوهشگران، دانشگاهیان و دانشجویان دعوت می گردد تا پژوهش های خود را به یکی از زبان های فارسی، انگلیسی یا عربی ارائه نمایند. علاوه بر ایندکس نمودن مقالات منتخب در پایگاه سیویلیکا، مقالات منتخب در کتاب مجموعه مقالات کنفرانس منتشر می شوند.

 

ارائه غیابی(در صورت عدم امکان مسافرت)

در کنفرانس امکان ارائه مقاله به صورت غیابی وجود دارد  و نیازی به حضور در کنفرانس نیست(در صورت عدم امکان مسافرت). ارائه دهندگان باید فایل پاورپوینت مقاله خود را حداکثر تا 10 دی ماه  1398شمسی(31 دسامبر 2019 میلادی) از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال نمایند (عدم ارسال فایل پاورپوینت مقاله تا تاریخ معین شده، منجر به عدم صدور گواهی نامه می شود). گواهی نامه ارائه مقاله، بعد از کنفرانس ارسال می گردد.

 

انواع ارائه

قابل ذکر است که گواهی نامه ارائه مقاله، بلافاصله بعد از ارائه مقاله به ارائه دهنده اعطاء می گردد.

ارائه شفاهی

این نوع ارائه شامل 15 دقیقه ارائه بعلاوه 5 دقیقه پرسش و پاسخ می باشد(جمعاً 20 دقیقه).

 ارائه پوستری

این نوع ارائه در زمان خاص اعلام شده در طول کنفرانس انجام می گردد.

 

ارسال چکیده

یک چکیده کمتر از 250 کلمه ای و با عنوان کمتر از 15 کلمه و حداکثر 5 کلمه کلیدی از طریق فرم ثبت نام و ارسال مقاله حداکثر تا 9  آذر  1398 شمسی(30 نوامبر 2019 میلادی) از طریق ایمیل دبیرخانه (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال گردد. چکیده های دریافت شده با توجه به ملاک های علمی داوری می شوند و نتایج داوری و نوع ارائه مقاله حداکثر تا دو هفته بعد از دریافت چکیده از طریق ایمیل به نویسندگان مقاله اعلام می گردد.

 

کتاب چکیده

کتاب چکیده مقالات، به صورت نسخه چاپی قابل دریافت است. در ضمن، علاقه مندان به انتشار اصل مقاله خود، باید اصل مقاله را حداکثر تا تاریخ 10 دی ماه  1398شمسی(31 دسامبر 2019 میلادی) از طریق ایمیل دبیرخانه ( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) ارسال نمایند. قابل ذکر است محدودیتی برای نویسندگان جهت تنظیم فرمت اولیه مقاله وجود ندارد و فرمت نهایی آن جهت انتشار، در صورت پذیرش به نویسندگان اعلام می گردد.

 

ثبت نام

لطفاً نکات زیر را قبل از تکمیل نمودن فرم ثبت نام به دقت مطالعه فرمائید.

  1. ارائه دهندگان مقاله می توانند مقاله خود را به صورت حضوری یا غیابی(طبق شرایط تعریف شده) ارائه نمایند که نیاز است نوع ارائه خود را مشخص نمایند.

 

  1. فرم ثبت نام ارائه دهندگان مقاله حداکثر تا تاریخ 9 آذر  1398 شمسی(30 نوامبر 2019 میلادی) ارسال گردد(از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید). برای دریافت فرم ثبت نام ارائه مقاله به زبان فارسی، کلیک کنید.

 

  1. فرم ثبت نام برای شرکت کنندگان بدون ارائه مقاله جهت حضور در کنفرانس، حداکثر تا تاریخ 9 آذر  1398 شمسی(30 نوامبر 2019 میلادی) ارسال گردد(از طریق ایمیل دبیرخانه کنفرانس:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید). برای دریافت فرم ثبت نام بدون ارائه مقاله، کلیک کنید.

 

  1. نویسندگان یک مقاله به غیر از یک نفر از آنها که قصد حضور در کنفرانس را دارند، باید فرم جداگانه را تکمیل نمایند و مبلغ هزینه حضور را پرداخت نمایند (برای دریافت گواهی نامه ارائه به همراه نویسنده اصلی و عدم حضور، نیازی به پرداخت هزینه نیست).

 

  1. شرکت کنندگان جهت اطلاع از شیوه پرداخت هزینه ثبت نام با دبیرخانه کنفرانس تماس برقرار نمایند.